Akt III

Z BWpedia

Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spis treści

Awans do Aktu III


Do Aktu III gracz może awansować, jeśli:

(Po spełnieniu tych warunków opcja przejścia do Aktu III pojawia się na ekranie wypraw.)

 Po przejściu do Aktu III nie można wrócić do Aktu II!

Wyprawy w Akcie III


Podobnie jak w Akcie II, po zaliczeniu wszystkich wypraw z danego stopnia trudności, będzie można odbywać trudniejsze wyprawy. Wszystkie wyprawy z Aktu III przy pierwszym przechodzeniu muszą być wykonane w ustalonej kolejności.

Bliskie wyprawy


Dalekie wyprawy


Pielgrzymki w nieznane

Ataki w Akcie III


Za pokonanie gracza znajdującego się w Akcie III gracz może otrzymać 2,5 x więcej doświadczenia (niż w akcie1!),niezależnie, w jakim akcie się znajduje.

Zadania w Akcie III


Zadania, które nie zostały zaliczone przez gracza w Akcie I lub Akcie II, będą dostępne do zaliczenia w Akcie III.


Ekspedycje w Akcie III


Przeciwnicy ekspedycyjni dla graczy będących w Akcie 3 będą proporcjonalnie (do ilości osób w drużynie będących w akcie 3) silniejsi. Modyfikator statystyk przeciwników jest silniejszy w przypadku słabszych potworków.


Na serwerach typu Necropolia w trzecim Akcie zostaje zniesione ograniczenie zdobywanego doświadczenia za ekspedycje w przypadku zbyt niskiego poziomu gracza.

Szanse na znalezienie przedmiotu (oraz kamieni na serwerach typu Moria) na ekspedycjach pozostały takie same, jak w Akcie I. Dodatkowo występuje szansa na znalezienie przedmiotow legendarnych, która procentowo wynosi połowę numeru przeciwnika (zaokrąglane w dół), który został pokonany.

Przedmioty legendarne


W trzecim akcie będzie można znaleźć tak samo jak w drugim akcie rodzaj przedmiotów - przedmioty legendarne. Będzie to rodzaj prefiksu, który występować może z dotychczasowymi prefiksami oraz poziomami jakości, np. Legendarny Doskonały Demoniczny Nóż Zwinności.

Przedmioty legendarne będzie można znaleźć oraz ekwipować tylko w Akcie II oraz Akcie III.

Na serwerach typu Moria, przedmiotów legendarnych nie będzie można wkładać do zbrojowni klanowej.Statystyki

Przedmioty posiadające sub-prefiks legendarny będą posiadały dodatkowe właściwości.

UWAGI:

  1. Procentowe modyfikatory są sumowane z innymi procentowymi modyfikatorami przedmiotów.
  2. Procentowe zwiększenie obrażeń broni nie jest widoczne w statystykach samej broni. Dzieje się tak dlatego, że efekt ten jest obliczany na samym końcu, w związku z czym zwiększa także bonusy pochodzące nie tylko od broni ale i od samego gracza (np obrażenia wszystkich broni +x oraz bonusy do obrażeń wynikające ze statystyk postaci, np siła przy broniach białych, wiedza przy palnych itd). Wynika z tego, że im lepsza postać, tym efekt ten jest silniejszy.
  3. Procentowe zwiększenie trafienia daną bronią dotyczy końcowej wartości trafienia (wliczając w to również statystyki i efekty gracza noszącego broń) jeszcze przed odjęciem statystyk przeciwnika. Wynika z tego, że im lepsza postać, tym efekt ten jest silniejszy.

Drop i handel

Przedmioty legendarne będzie można znaleźć na każdej wyprawie w Akcie III. Szansa na znalezienie ich będzie zależna od stopnia trudności wyprawy.

Zarówno na Necropolii jak i Morii będzie możliwy handel przedmiotami legendarnymi. Na serwerach typu Moria będzie możliwe łączenie przedmiotów legendarnych tylko z innymi przedmiotami legendarnymi.

Legendarne przedmioty nie będą posiadały swoich kopii na aukcjach.

Dodatkowe arkana dla ras


Po przejściu do trzeciego Aktu, wampiry nie nabywają dodatkowych arkan.

Bonus łatwości

Dodatkowo, każda postać w Akcie III tak samo jak w Akcie II powyżej 60 poziomu otrzymuje 1% łatwości na każde 2 poziomy powyżej 60, zaś powyżej 70 - za każdy 1 poziom.

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Linki
Narzędzia